fbpx

Rzeszów: 17 770 73 74

Krosno: 888 700 855

baner_1 baner_2

Jeśli posiadamy stronę, czy sklep internetowy to chcemy, aby jak najwięcej ludzi mogło go znaleźć i z niego skorzystać. Zatem, gdy potencjalny klient czegoś szuka, idealnym byłoby, gdyby to właśnie nasza witryna podsunęła mu rozwiązanie. Ale to nie jest takie proste. Wyszukiwarki to jedno wielkie pole bitwy, gdzie witryny walczą ze sobą o wysokie pozycje, by jako pierwsze wyświetlały się w wynikach wyszukiwania klientów. Co zrobić jak największy gracz Google nie indeksuje stron?

Aby zrozumieć jak ważne jest regularne aktualizowanie strony internetowej, Powinieneś zastanowić się dlaczego korzystasz z ochrony antywirusowej na własnym komputerze. Zapewne dbasz o bezpieczeństwo swoich prywatnych danych lub kolekcji rodzinnych zdjęć, a może nie chcesz aby wirus wykradł pieniądze z Twojego konta bankowego ? Musisz wiedzieć, że każdy antywirus aby zapewnić Ci bezpieczeństwo aktualizuje się co kilka godzin.
A jak często aktualizujesz swoją stronę internetową?
Musisz Pamiętać, że strona bądź sklep są Twoją wizytówką w Internecie. Wszelkie problemy z ich funkcjonowaniem mogą rzutować na opinię o Twojej firmie i przełożyć się na mniejsze zyski. Zainfekowana strona może atakować i próbować okraść Twoich klientów, wysyłać spam, atakować inne serwery i strony, wykraść dane klientów. Za wszystkie te działania prawnie i finansowo odpowiadasz tylko i wyłącznie Ty!

Czym jest PIXEL Facebook i czy jest Ci potrzebny.


Większość użytkowników promuje posty dla fanów, osób z danej lokalizacji czy też według zainteresowania. Nie korzystając tutaj z możliwości PIXELA tracimy tylko pieniądze. Około 70 – 80 % użytkowników porzuci Twoją witrynę i już na nią nie wróci. Jeden kontakt z Twoją firmą to najczęściej za mało aby doszło do kontaktu czy zakupu.